Hakkımızda

2004 yılında şahıs firması olarak kurulan işletmemiz yurdumuzun muhtelif yerlerinde yapmış olduğu çok sayıda profesyonel çalışmalarla kendini kanıtlamış ve sahasında sōz sahibi olma yolunda emin adımlarla ilerleyen bir firmadır. Profesyonel olarak çalışmalarını sürdürmekte olan firmamız kurumsallığı ōn plana çıkartmak ve müşterilene daha iyi hizmet verebilmek adına GÜNEY ASFALT NAKLİYE YAPI TAAHHÜT SANAYİ TİC.LTD.ŞTİ. adı altında şirket olmuştur ve faaliyetlerini kurumsal bir şirket olarak sürdürecektir.


GÜNEY ASFALT olarak her türlü asfaltlama, renkli ve desenli asfaltlama alanlarında verdiği hizmetlerle mimarlık ve Asfalt uygulamaları, yol ve alt yapı işlerini itinalı bir şekilde tamamlayarak hizmet verdiği kamu ve ōzel kuruluşların takdirini kazanmıştır.


GÜNEY Asfaltlama hizmetleri, yollar, fabrika sahaları, açık kapalı otoparklar, spor alanları, apartman otoparkları, site içi yollar, parke taşı, bordür, otopark ve yol çizgisi, alt yapı ve çevre düzenleme işleri gibi çalışmalar ile hizmetinize devam etmekteyiz.


Konularında uzman personel kadromuz sürekli gelişen inşaat sektōründe tüm oluşumları yakından takip ederek müşterilerimize hızlı, ekonomik ve kalıcı çōzümler sunmak için çalışmalarına devam ederken uygulamalarda gōsterilen titizlik neticesinde üstlendiğimiz projelerde memnuniyet verici sonuçlar alınmaktadır.


Firmamız halen resmi ve ōzel sektōr kuruluşlarınca çalışmaları devam ederken sizlerden gelecek tüm hizmet ve ürün satışı ihtiyacı taleplerde tarafınıza derhal cevap verilecek ve müşteri memnuniyetini esas alan hizmetlerimiz sizlere sunulacaktır.