Copyright © 2008-2021 GÜNEY ASFALT NAKLİYE YAPI TAAHHÜT SANAYİ TİC.LTD.ŞTİ. - All rights reserved | info@guneyasfalt.com

Bu siteyi kullandığınızda aşağıdaki koşulları, yazılanlarla sınırlı olmaksızın tüm maksat ve halin icabı ile kabul etmiş sayılacaksınız.

www.guneyasfalt.com sitesinde yer alan tüm bilgiler, fotoğraflar, tablolar ve listeler Güney Asfalt Nakliye Yapı Taahiüt San. Tic. Ltd.Şti. firmamızın kendisine aittir. Kullanıcılara bilgi vermek amacıyla bu internet sitesinde yayınlanmıştır.

Kullanıcılar bilgi ve dokümanları sadece bilgi edinmek amacıyla kullanabilir. Burada mevcut olan bilgiler Güney Asfalt Nakliye Yapı Taahiüt San. Tic. Ltd.Şti.’nin yazılı izni alınmadan kısmen veya tamamen kopya edilemez, dağıtılamaz, kiralanamaz, çoğaltılamaz alt lisansla kullandırılamaz, değiştirilemez, ileride kullanılmak üzere saklanamaz ve ticari amaçla dahilinde kullanılamaz. Güney Asfalt web sitesine erişim serbest ve anonimdir. Web sitesindeki bilgiler yayımlandığı zaman itibariyle geçerlidir. Ancak tüm bilgiler gerekli durumlarda revize edilir ve edilecektir. Bu web sitesinde yer alan bilgilerin revizesi veya düzeltilmesi ile ilgili olarak; Güney Asfalt Nakliye Yapı Taahiüt San. Tic. Ltd.Şti. firması önceden haber vermeksizin, istediği zaman sitedeki bilgilerinin revizesi, değiştirilmesi, düzeltilmesi ve çıkarılması gibi işlemleri yapacak tek yetkili olup bu konuda tüm haklara sahiptir.

Bu sebeple web sitesinde yer alan bilgiyi veya bilgileri herhangi bir şekilde tahrif etmek, her türlü cezai hukuki takibata neden olacaktır.

Güney Asfalt web sitesinde yayınlanmış bilgi veya bilgilere dayanılarak yapılan işlemlerden ya da siteye ulaşılamamasından doğan / doğacak zarar ve / veya kayıplardan dolayı sorumluluk kabul etmez.

Güney Asfalt web sitesinin yayımlanması hiç bir kişi ve / veya kuruluşa herhangi bir konuda herhangi bir taahütü içermemektedir.

Sitede yer alan bilgiler ışığında verilecek her türlü kararlar ile ilgili tüm sorumluluk, siteyi ziyaret eden kişiye aittir.

Güney Asfalt web sitesine veya sitesinden bağlantı yapılarak ulaşılan herhangi bir web site bilgisine girilmesi veya bunların kullanımından doğabilecek doğrudan veya dolaylı kayıp veya zararlardan Güney Asfalt Nakliye Yapı Taahiüt San. Tic. Ltd.Şti. şirketi sorumlu tutulamaz.

Sitede yer alan bilgilerin çeşitli nedenlerle doğruluk içerecek şekilde güncelleşmemesi; revize de gecikme, sitede olması muhtemel bir yanlışlık veya eksiklikten yada değişiklikten ötürü Güney Asfalt Nakliye Yapı Taahiüt San. Tic. Ltd.Şti. şirketine hiç bir nam altında sorumluluk yüklenemez. Güncellemeye ilişkin tarih bulunması, belirtilen hususlar aksine Güney Asfalt Nakliye Yapı Taahiüt San. Tic. Ltd.Şti.’yi hiçbir yükümlülük altına sokmaz.

Sitede yer alan bilgiler, yürürlükte bulunan mevzuat uyarınca “icap” olarak kabul edilemez olup, Güney Asfalt Nakliye Yapı Taahiüt San. Tic. Ltd.Şti. şirketini bağlayıcı bir yönü bulunmamaktadır.

Bu sitede bulunan bilgi veya ifadelerin (tasarımlar, resimler, logo v.b. gibi) telif hakkı Güney Asfalt Nakliye Yapı Taahiüt San. Tic. Ltd.Şti. şirketine aittir ve Güney Asfalt Nakliye Yapı Taahiüt San. Tic. Ltd.Şti. ‘nin yazılı izni olmadan kullanılamaz.

Sitenin içeriği T.C.K. 525. maddesi başta olmak üzere Türk Ceza Kanunu, 5846 sayılı kanun ve tüm yasal mevzuat koruması altındadır. Yukarıdaki yazılı İMKAR YAPI firmasına ait telif haklarının kullanıcı tarafından direkt veya dolaylı olarak ihlali durumunda, Güney Asfalt Nakliye Yapı Taahiüt San. Tic. Ltd.Şti. şirketi 150.000 USD tazminat hakkını saklı tutmaktadır.

Site ve içeriğindeki bilgilerin kullanımından doğabilecek ihtilaflarda, Türkçe Yasal Uyarı metni esas alınacak olup, İstanbul mahkemeleri ve icra daireleri yetkilidir. İşlemler de İstanbul-Türkiye’den yürütülecektir.